LUŽICKÁ PADESÁTKA - L50

Startovné:

Děti do 15 let : zdarma

Senioři : dobrovolné

Dospělý : 100 Kč 

V ceně startovného je občerstvení ( Voda, ionťák, ovoce, pochutiny) na kontrolních stanovištích během celého zvodu, startovní číslo, vytištěné profily trasy, buřtík a pivko v cíli a také lístek do tomboly...

Zde vyplňte registrační formulář a po odeslání budete přesměrováni na stránku s údaji o platbě. Vyplněním formuláře a registrací na Lužické 50 udělujete souhlas se zpracováním osobních údajů podle GDPR a zároveň stvrzujete, že se účastníte Na L50 na vlastní nebezpečí, odpovědnost a osobní riziko. Pořadatel nenese zodpovědnost za zdraví a život účastníku během celé akce.

Here you will fill out the registration form and you will be sent to the payment details page. By filling out the form and registering at Lužická 50, you agree to the processing of personal data in accordance with the GDPR and at the same time you confirm that you participate in Na L50 at your own risk, responsibility and personal risk. The organizer is responsible for the health and life of the participant throughout the event.